sortiment výrobkov
na stránkách výrobcu
sortiment výrobků
na stránkách výrobce
title-image-reference

Kancelárske priestory

Quantlane

Spoločnosť Quantlane, špecializujúca sa na vývoj platformy pre obchodovanie na akciových trhoch, si zriadila nové kancelárske priestory v budove obchodného centra Palladium na Námestí Republiky. Za návrhom priestoru stojí architektka Šárka Linhartová. Osvetlenie bolo kompletne zrealizovaných zo sortimentu svietidiel Delta Light.

Pracovným priestorom vládnu svetelné profily

Nové priestory poskytujú zázemie pre viac ako 30 zamestnancov, ktorí zdieľajú veľký otvorený pracovný priestor, rozdelený pozdĺžne radom rokovacích miestností a zázemím. Pracovné stoly osvetľujú závesné svetlené profily Streamliner 70S v bielej farbe. Na mieru vyrobené profily zaisťujú dostatok rozptýleného svetla pre celodennú prácu nad každým pracovným stolom, rovnako ako u rokovacích stolov v zasadacích miestnostiach.

Denná miestnosť s mnohými svetelnými zložkami

Centrálnym priestorom, v ktorom prebieha každodenný život kancelárie je však takzvaná "denná miestnosť". Kuchynka, vysoký barový stôl a pohodlné pohovky poskytujú dokonalé spoločenské zázemie. Celkovú zložku osvetlenia priestoru zaisťuje 5 kruhových svietidiel Supernova s ​​priemerom 65 a 95 cm. Barový stôl osvetľuje rad čiernych závesných svietidiel Spy v tvare valca, doplnené sú zápustnými svetelnými profilmi Microline, skrytými v plastickom drevenom podhľade. Zelenú stenu živých rastlín akcentovo osvetľujú stropné reflektory You-Turn. Jednotlivé svetelné zložky vytvárajú v priestore rozdielne atmosféry, dokážu kvalitne nasvietiť kuchynskú pracovnú plochu alebo dramaticky vyzdvihnúť dekoratívnu stenu s rastlinami.Komunikačné zóny osvetľujú tiež zápustné profily Microline, ktoré sa tiahnu ako nepretržitá linka pozdĺž všetkých chodieb. Kuchynku a menšie priestory v zázemí spoločnosti osvetľujú vstavané stropné svietidlá Reo a Mini Deep Ringo.

Firma:

Quantlane s.r.o.

Autor projektu:

Ing. arch. Šárka Linhartová

Autor fotografií:

Marie Hejl Brousilová