sortiment výrobkov
na stránkách výrobcu
sortiment výrobků
na stránkách výrobce
title-image-reference

Potrefená husa

Platnéřská

Koncept reštaurácií Potrefená husa je už dobre známy po celej Českej Republike. Novo vzniknutá pobočka v pražskej Platnéřskej ulici víta svojich hostí moderným interiérom, osvetleným svietidlami Delta Light a Bega.

Priestor reštaurácie je členený na menšie celky, ktoré poskytujú hosťom dostatok súkromia, interiér aj napriek tomu zostáva dostatočne vzdušný a otvorený. Jednotlivé zóny sú osvetlené pomocou reflektorov na lištovom systéme, kombináciou zápustných a závesných svietidiel.

Osvetlenie jednotlivých stolov je riešené reflektormi na lištovom systéme. Čierne moduly Midispy od spoločnosti Delta Light napája zavesená lišta. Výhodou tohto systému je variabilné umiestnenie aj počet reflektorov v závislosti na usporiadaní stolov. V miestach, kde nie je vedený lištový systém sú zvesené závesné reflektory Boxy. Komunikačné zóny potom osvetľujú zápustné svietidlá Reo Ok a Deep Ringo, schodisko svietidlá Inlet zapustená v stene, všetko od Delta Light.

Dominantou priestoru je zaoblený bar, kombinujúci striebristý kov a zlatisté drevené obloženie. O pracovné osvetlenie nad barom sa stará pätica závesných kruhových svietidiel Bega. Kovový plášť svietidiel je zvonku lakovaný do matnej čiernej farby, zvnútra potom vo farbe medi.