sortiment výrobkov
na stránkách výrobcu
sortiment výrobků
na stránkách výrobce
title-image-reference

Predajné miesto PSN

projektu Vanguard

Keď ponúkate luxusný projekt loftového bývania, s bytmi s výmerou až 800 m², ktoré nemajú v Českej republike obdobu, musíte mať aj zodpovedajúce predajné miesto. Reč je o projekte Vanguard Prague v pražských Hodkovičkách, pod záštitou spoločnosti PSN, ktorým showroom navrhlo štúdio OOOOX.

"Konečne sa aj tu objavil pravý, nefalšovaný industriál. Proste projekt, ktorý "má gule". Bývanie v budove plnej prefabrikovaných prvkov, bezpečnostných dverí do krytov, byty, kde môžete s láskou obdivovať svoje milované auto za sklom v obývačke. Toto je v miestnych podmienkach úplným unikátom. "Hovorí Radka Valová z ateliéru OOOOX k projektu Vanguard.

Predajné miesto spoločnosti PSN v Seifertová ulici poskytuje reprezentatívne zázemie pre predaj výnimočných nehnuteľností v projekte Vanguard. Monochromatické ladenie interiéru s priemyselnými prvkami podčiarkujú betónové povrchy a čierne kovové plochy na nábytku, dverách aj svietidlách.

Práve svietidlá volili architekti zo štúdia OOOOX s ohľadom na dizajn a funkčnosť. Rokovacím miestnostiam dominujú výrazná kruhové svietidlá Super-Oh !. Doplnené sú prisadenými reflektormi Spy On na stenách a menšími reflektormi Midispy na lištovom systéme.